Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: top top top 👍😸 b hvun hvivi
Color: Black
Price: 1 625kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A75 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T606 |
| SKU | sw25082572377777373 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 9522070 people said the quality is very good!
Author: n***0
Date:
Review: top top top 👍😸 b hvun hvivi
Color: Black
Author: g***b
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Ice Blue
Author: g***b
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍
Color: Ice Blue
Author: 4***1
Date:
Review: راءع جدنا كتير حلو
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.